Yo! Nazywam się Tomasz Brzezowski. Przyjaciele mówią na mnie BboY . Chodzę do klasy III b w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Wcześniej chodziłem do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Aleksandra Kowalska i uczy mnie matematyki. Nie będę opisywał swojego wyglądu, bo widać to na zdjęciu :P Lubię słuchać muzyki, a szczególnie rapu i rocka. Bardzo lubię szkołę, ale tylko w niedziele i święta :P Moje hobby to pływanie oraz piłka nożna. Często z kolegami z podwórka urządzamy mecze towarzyskie. Moimi najlepszymi kolegami z klasy są Kamil DziukMichał Kowalski (fan Dżastina Bimbera), Kamil Czaja, Adam LaskowskiAndrzej Rutkowski, i Kacper Bajon z którymi często spędzam czas. Mam także psa oraz dwa koty. Do zobaczenia na terenie szkoły :)  Dla wszystkich n00bków.
Pozdrowienia
Nara :P