Jak już zauważyliście, nazywam się Mateusz Młodzik i chodzę do klasy III b w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Aleksandra Kowalska, uczy mnie matematyki. Lubię grać w piłkę nożną, piłkę ręczną i siatkówkę. Mam siostrę, która nazywa się Agnieszka. Lubię grać w gry takie jak FIFA. Kibicuje Ac Milanowi i Manchesterowi United. Moimi ulubionymi piłkarzami są Romelu Lukaku, Mario Balotelli, Sergio Agüero i Ronaldinho.  Lubię biegać na długie dystansy. Dobrze się uczę, ale mam problemy z językiem polskim. Dobry jestem z matematyki i techniki. Jeżeli ktoś z tych przedmiotów miałby problem, służę pomocą. Mam wielu kolegów w Gimnazjum, którzy są niezawodni i pomagają w trudnych chwilach. Atmosfera w Gimnazjum jest miła, przyjemna i sympatyczna. Jeżeli chcecie się ze mną spotkać, znajdziecie mnie w szkole. Do zobaczenia!