Jak już zapewne wiecie, nazywam się Kasia Ochmańska i chodzę do klasy IIIb w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Aleksandra Kowalska i uczy mnie matematyki. Jestem dość dziecinną osobą jak na swój wiek, ale nikt nie narzeka. Bardzo lubię zwierzęta. Mam pieska, który wabi się Kajtek. W wolnych chwilach rysuję lub gram w gry komputerowe. Uwielbiam czytać książki. Najczęściej są to książki przygodowe lub fantastyczne. Moim ulubionym sportem jest pływanie. Przedmiotem, który najbardziej przypadł mi do gustu jest muzyka. Lubię też plastykę, bo wtedy mogę wylać swoją wyobraźnię na papier. Nienawidzę przedmiotów, przy których zawsze jest dużo nauki. Mój ulubiony dzień tygodnia to sobota, ponieważ nie muszę iść wtedy do szkoły. Mogę się też spotkać z przyjaciółkami. Jedną z nich jest Arina z mojej klasy.