Pewnie już zauważyliście, nazywam sie Katarzyna Kajewska i chodzę do klasy 2b w Gimnazjum nr1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.
Moją wychowawczynią jest pani Aleksandra Kowalska, uczy mnie matematyki. Trenuje koszykówke, teraz zaczynam 5 rok. Teraz rzucam jeszcze oszczepem, oraz uczęszczam na siatkówkę; D.
Kocham sport poprostu :). Chodze też na kółko gazetki szkolnej
i kółko fotograficzne. Mama sie ze mnie śmieje że kupi mi materac i będę spać w szkole. Jestem osobą pogodną, koleżańską i potrafie zrozumieć ludzi. Ale jestem też szczera...strasznie szczera, co wiedzą osoby które mnie znają. Wspólczuje osobą do któych nie jestem przyjaźnie nastawiona, czyli mają ze mną na pieńku. Ha ha. Lubie kąbinować z wyglądem, mam swój styl bycia ubierania sie. Mam świetną klase. Uwielbiam ją ! :). Pozdrawiam ją w tym momęcie. Jak chcecie wiedzieć co na bierząco to wchodzcie na mojego fbl. www.kasiiiekkk.fbl.pl.
To ja kończe. Paa ;***.