Zbliżają się IT Days 2008 we Wrocławiu
22.03.2008, 14:27

Już za miesiąc odbędą się we Wrocławiu siódme Dni Technologii Informatycznych IT Days, organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC.

Impreza gromadzi zarówno rozwijające się firmy, jak i międzynarodowe korporacje z branży IT, których przedstawiciele w ciągu 3 dni 22-24 kwietnia podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Politechniki Wrocławskiej. IT Days warto odwiedzić z przynajmniej kilku powodów. Po pierwsze jest to sposób na poszerzenie wiedzy informatycznej i zapoznanie się z najnowszymi technologiami stosowanymi przez firmy z branży, po drugie firmy zaprezentują możliwości podjęcia u nich pracy czy praktyk podczas Targów Pracy IT, towarzyszących Dniom Technologii Informatycznych. Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie campusu Politechniki Wrocławskiej, w budynku D20.

W ubiegłym roku w konferencji uczestniczyły m.in. AMD, Hewlett-Packard, InsERT, Microsoft, Sun Microsystems, Sygnity czy Techland.

Źródło: IT Days