Me

Mam na imię Klaudyna, pseudo: Szczypior. Urodziłam się 28.08.1992 r. Chodzę do Gimnazjum nr 1  im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest p. Jolanta Wrzos, która uczy mnie geografii. Po szkole słucham muzyki, między innymi  Rancid, KoRn, System Of A Down, Distillers, F-Minus i różne punk/ska, rock i metal. Moim idolem jest Johnny Knoxville. Jestem szaloną nastolatką, która nie lubi o sobie pisać :PP. Zawsze mam downa i odpały... ale cóż. Mam psa o imieniu Mufasa i miałam kota Bonifacego, ale rodzice go wyrzucili z domu... :(. Moje przyjaciółki to Monika Jasnowska (jasna, mońcia) i Klaudia Dębowska (dębica, kakusia). Mam brata starszego ode mnie o 4 lata. Nie lubię szkoły, ale chodzę do niej ze względu na dobre towarzystwo. Moja klasa jest spoko, ale wolałam tą z podstawówki.

Moje strony to:
www.mroczne2320.mylog.pl