Oliwia Bosacka
Nazywam sie Oliwia Bosacka i chodzę do klasy III B gimnazialnej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest Pani Izabela Flisiewicz, która uczy mnie j.polskiego. Naszym wspomagającym nauczycielem  jest pani Beata Auguścik. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki  i robić zdjęcia. Interesuje się grą w siatkówkę, bardzo lubię jeździć  na rowerze i biegać. Moim ulubionym idolem jest Dawid Kwiatkowski.. Moim zdaniem jego najlepszą piosenką jest "Jesteś". Ostatnio byłam na jego koncercie w Polkowicach podczas dnia integracji "Mosty zamiast murów" i świetnie się bawiłam. To był mój najlepszy dzień w życiu. Mam wiele marzeń do zrealizowania, jednym z nich jest to, żeby pojechać na koncert Eda Sheerana i Shawna Mendesa. Po gimnazjum chciałabym dostać się do wymarzonej szkoły i kształcić się w zawodzenie kosmetyczki, ponieważ chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką i fryzjerką.