x Nazywam się Norbert Drozdowski i chodzę do klasy 3BG w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pani Izabela Flisiewicz, a wspomagającym jest pani Beata Auguścik. Jestem średniego wzrostu chłopcem. Moim zdaniem jestem skromnym człowiekiem.
Jestem wszechstronną osobą. Interesuję się grami. Najbardziej cenię u ludzi szczerość. Moją największą wadą jest lenistwo i upartość. Jak każdy, mam wiele marzeń i planów, które chciałbym zrealizować. Jedną z rzeczy, których nie lubię to sprawdziany i kartkówki w szkole. Bardzo lubię wf. i sport. Moim ulubionym sportem jest piłka nożna oraz piłka ręczna. Następnie chciałbym pójść do technikum lub liceum w Polkowicach, Jestem młodym człowiekiem, który jeszcze nie wie co osiągnie w życiu. Mam nadzieje, że moja przyszłość będzie związana ze zwierzętami.