karolina smereczniak

Jak zauważyliście nazywam się Karolina Smreczniak i chodzę do klasy gimnazjalnej III b Szkoły Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Izabela Flisiewicz, która uczy mnie języka polskiego, zaś nauczycielem wspomagającym pani Beata Auguścik, która uczy języka angielskiego. Chodzę na koło historyczne, a także uczestnicze w spotkaniach Samorządu Uczniowskiego. W mojej klasie jest 26 uczniów, 12 chłopaków i 14 dziewczyn. Uważam, że jestem miłą i koleżeńską osobą, choć czasem bywam denerwująca. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Najczęściej wychodzimy razem na dwór lub oglądamy filmy. Jeździmy także na rowerach. Czytam również książki, zwłaszcza kryminały. Ze sportu najbardziej lubię grę w siatkówkę oraz bieganie.