Nazywam się Kamila Jochańska i chodzę do klasy III BG w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Mam 15 lat. Moją wychowawczynią jest Izabela Flisiewicz i uczy mnie języka polskiego, który jest moim ulubionym przedmiotem szkolnym. Uwielbiam czytać książki fantasy oraz kryminały, lubię też pisać opowiadania, słuchać muzyki, fotografować, śpiewać i marzyć. Rozwijam się w kierunku artystycznym. Odnoszę sukcesy i otrzymałam stypendium artystyczne. Stawiam sobie różne cele i próbuje do nich dążyć, zapisując pełno notatek (by wszystko zapamiętać), które w ogromnym stopniu mi pomagają. Kiedy postanawiam coś zrobić, robię to najlepiej jak potrafię. Nie przepadam za ludźmi bez tolerancji, wyrozumiałości, wrażliwości, empatii i współczucia. Bardzo szybko zrażam się do ludzi, kiedy zrobią coś nieodpowiedniego. Mam zielone oczy i blond włosy podchodzące kolorem pod rudość.