Nazywam się Kamila Czerniej i chodzę do klasy IIIb Szkoły Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Izabela Flisiewicz - uczy mnie języka polskiego. Wspomagającym wychowawcą jest pani Beata Auguścik. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są matematyka, język angielski i wychowanie fizyczne. Słucham głównie muzyki Eda Sheerana oraz Imagine Dragons, są to moi ulubieni muzyczni artyści. W przyszłości chciałabym mieszkać w Nowym Jorku. Interesuję się modą z lat 90. Obecnie moim ulubionym serialem jest "Friends'', którego akcja toczy się w latach 90. Moim hobby jest fotografia i w przyszłości chciałabym zająć się nią poważniej. W szkole nie pełnię żadnej ważnej funkcji.