Nazywam się Damian Buliński. Mam 15 lat i chodzę do Szkoły Podstawowej nr 3 imienia Arkadego Fidlera w Polkowicach i jestem uczniem klasy 3B. Moim  zajęciem jest taniec hip-hop oraz muzyka rock i rap. Bardzo lubię zespoły: Linkin Park, KęKę, Pentatonix i  Quebonafide. Moje ulubione piosenki to: Prowo, Half Dead, Zorza, Zmysły, Kawa i Xanx i inne. Kocham  jaskrawy zielony kolor. Lubię króliki i kanarki, a w dodatku mam małego pieska. Wabi sie Baflo. Ma czarny kolor i wielkie, słodkie oczy. Moje ulubione filmy to:" zeregowiec Ryan", "Matrix", "Hitmen-agent47". Mam jeszcze brata Alana. Ma 8 lat, a siostra10 lat. Od czasu do czasu gram w szachy. Moje ulubione gry to Kill Zone, Assasin creed {wszystkie części} Call of Duty ww2, Beyond i Havy Rain. Lubię opowiadać kawaly. Miałem równierz marzenie, odnalezienie bursztynowej komnaty, ale to tylko marzenie. Chyba to na tyle, cześć.