Daria Adamczewska

Nazywam się Daria Adamczewska i chodzę do klasy III B gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest Pani Izabela Flisiewicz i uczy mnie j. polskiego. Wychowawcą wspomagającym jest Pani Beata Auguścik. W klasie pełnię funkcję sekretarza. Interesuję się muzyką i akrobatyką. Od dwóch lat uczęszczam na Chór Cantabile. Często wyjeżdżamy na różne występy i konkursy. Ostatnio mieliśmy występ podczas dnia integracji "Mosty zamiast murów". Moje ulubione przedmioty w szkole to: j. polski, j. niemiecki i zajęcia artystyczne. Moim ulubionym piosenkarzem jest Ed Sheeran. Moim marzeniem jest, aby w przyszłości pojechać na jego koncert. W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, czytać książki oraz oglądać mój ulubiony serial "The Originals".