Jak zauważywaliście, nazywam sie Seweryn Gołdyn, mam 15 lat i pochodzę z Guzic. Chodzę do klasy IIIa w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Dariusz Olejniczak, uczy mnie języka angielskiego. W mojej klasie jest 13 chłopaków i 13 dziewczyn. Interesuję się siatkówką i rysowaniem. W wolnym czasie uczę się, czytam książki i spotykam się z znajomymi. Obecnie czytam książkę pt. "Zbuntowana". Lubię poznawać nowe znajomości i słuchać muzyki. Jestem miły, kulturalny i uprzejmy. Uczęszczam na chór i wolontariat w szkole. Mam piwne oczy, ciemne kręcone włosy, szczupłą sylwetkę. Najczęściej ubieram jeansy, podkoszulkę i bluzę z kapturem. Moim zwierzakiem jest pies o imieniu Rico. Moim marzeniem jest pojechanie do Japonii oraz poznanie tamtej kultury.