Jak zauważyliście, nazywam się Oliwia Serwińska i uczę się w klasie gimnazjalnej IIIA w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Dariusz Olejniczak, uczy mnie języka Angielskiego. Moimi codziennymi czynnościami jest czytanie książek, chodzenie na treningi i siłownię oraz uczenie się. Od dziewięciu lat trenuję tenisa ziemnego. Treningi mam dwa razy w tygodniu ,a resztę dni spędzam na siłowni bądź w domu. Najczęstszym zajęciem, które wykonuję jest czytanie książek, najbardziej lubię horrory. W ostatniej klasie gimnazjum w końcu zaczęłam trenować siatkówkę. Moim hobby jest również robienie makijaży, które wychodzą mi całkiem dobrze. W szkole zazwyczaj jestem osobą towarzyską oraz ambitną. Jestem typem osoby, która często ma swoje zdanie i co za tym idzie, często się kłócę. Podsumowując, polecam moją stronę.