Jak zauważyliście, nazywam się Natalia Jaworska i chodzę do klasy gimnazjalnej IIIa w Szkole Podstawowej im. Arkadiego Fiedliera w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Dariusz Olejniczak, uczy mnie języka angielskiego. W mojej klasie jest 13 dziewczyn i 13 chłopaków.
Mam 15 lat. Należę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Parchowie i jeżdżę na zawody drużynowe, gdzie zajmujemy wysokie miejsca. Uwielbiam słuchać muzyki. Najczęściej jest to rap ale także pop. Lubię też słuchać po prostu tego co wpadnie mi w ucho. Ogólnie interesuję się muzyką. Chodzę na zajęcia, gdzie uczę się grać na gitarze. Uważam, że idzie mi z tym całkiem dobrze. Od tego roku chodzę także na chór ''Cantabile'', który prowadzi pani Joanna Kąca. W czasie wolnym, lubię spotykać się ze znajomymi, ale również lubię poświęcić ten czas dla siebie lub po prostu odpocząć. W szkole także uczęszczam na zajęcia strzeleckie już od 1 klasy. Bardzo to lubię, ponieważ mogę miło spędzić czas, ale także się odstresować od np. szkoły.