Jak zauważyliście, nazywam się Damian Kłos i chodzę do klasy gimnazjalnej III a w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera nr 3 w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Dariusz Olejniczak, który uczy mnie języka angielskiego, a wychowawcą wspomagającym jest pani Dorota Skowyra, która uczy mnie języka polskiego. Moim zainteresowaniem jest programistyka. Rozwijam moje zainteresowania na zajęciach z programowania u p. Roberta Królikowskiego, które odbywają się w piątek na 8 godz. lekcyjnej. Lubię spędzać czas z rodziną. Jestem zabawnym i miłym człowiekiem. Jestem wzorowym uczniem. Moimi ulubionymi przedmiotami są: informatyka, matematyka i fizyka. Lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną. Moim największym osiągnięciem jest zajęcie III miejsca w powiatowym konkursie "Bieg na orientację" w Przemkowie. Wolne chwile spędzam robiąc programy komputerowe.