Jak zauważyliście nazywam się Adam Rydzanicz. Urodziłem się w 2002 roku. Chodzę do klasy  gimnazjalnej 3 A w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Dariusz Olejniczak, uczy mnie i moją klasę języka angielskiego. Moimi ulubionymi przedmiotami są j. angielski i informatyka, bo interesuję się tymi rzeczami. Po szkole zazwyczaj gram w gry komputerowe ze znajomymi, albo oglądam filmy lub czytam książki. Łatwo mi się uczyć języka angielskiego, ponieważ zazwyczaj filmy, które oglądam są po angielsku. Pan Olejniczak mówi, że powinienem bardziej się uczyć, bo mam talent i że powinienem chodzić na konkursy, żeby nadal rozwijać umiejętności. Lubię też przedmioty ścisłe, mimo że nie jestem z nich najlepszy. Najmniej lubię przedmioty humanistyczne, bo mnie to nie interesuje ani trochę i uważam, że są nudne.