Jak zauważyliście, nazywam się Wiktoria Kotwica i chodzę do klasy IIIA w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Joanna Dydak, uczy mnie języka angielskiego. Wspólwychowawca to Henryk Korniłowicz, historyk.  W szkole nie pełnie żadnej funkcji. Bardzo lubię rysować, a najbardziej zwierzęta, szczególnie konie. W drugiej klasie chodziłam na szkic. Moim ulubionym przedmiotem jest wf, choć niezbyt lubię na nim ćwiczyć, bo głównie biegamy. Moje ulubione zajęcie na wychowaniu fizycznym to siatkówka. Po szkole uczęszczam do stajni, gdzie zajmuje się końmi oraz na nich jeżdżę. Nawet mam własnego wierzchowca. Jest jeszcze źrebakiem. To kasztanowy wałach o imieniu Salivan. Jak dorośnie planuję wziąć z nim udział w zawodach.  W przyszłości zostanę instruktorem jazdy konnej. Także chcę mieć gospodarstwo.