Jak zauważyliście, nazywam się Mateusz Waciński i chodzę do klasy IIIa w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Joanna Dydak, uczy mnie języka angielskiego. Od niedawna polubiłem grać w koszykówkę. Dosyć często w domu słucham muzyki. W wolne dni wychodzę na dwór chyba, że jest sprawdzian to siedzę i się uczę. Moim jednym z hobby jest granie na gitarze, nie wychodzi mi to bardzo dobrze, ponieważ nie jestem w tym mistrzem. Bardzo lubię matematykę, ponieważ jest łatwa. Po szkole chce albo być strażakiem albo architektem chociaż wiem, że droga nie będzie prosta. Do szkoły ponadgimnazjalnej mam zamiar pójść do klasy o profilu matematyczno-fizycznym albo tu w Polkowicach albo do Lubina. Chce skończyć gimnazjum z czerwonym paskiem na świadectwie aczkolwiek wiem, że to nie będzie proste. Mówili mierz wysoko ale to chyba za wysoko jak dla mnie.