Jak zauważyliście, nazywam się Ania Pieńkowska i chodzę do klasy IIIA w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Joanna Dydak, uczy mnie języka angielskiego. Moim współwychowawcą jest pan Henryk Korniłowicz, nauczyciel historii. Mam młodszego brata Kubę. Przyjaźnię sie z Julią Kozomaricz, Wiktorią Kotwicą i Urszulą Diduszko. Interesuję się roślinami i zwierzętami. W wolnym czasie czytam książki, śpiewam i słucham muzyki. Moja ulubiona seria książek to Rywalki autorstwa Kiery Cass. Ponadto lubię oglądać anime i czytać mangi. Z przedmiotów szkolnych najbardziej lubię język polski i muzykę. Należę do szkolnego chóru, w którym śpiewam od pierwszej klasy. Do tego lubię spotykać spotykać się ze znajomymi i grać w gry komputerowe. Moja ulubiona gra to The Sims3.