to moje zdjecie Cześć, jak już zauważyliście, mam na  imię mam Wiola i mieszkam w Polkowicach. W lipcu skończyłam 15 lat. Chodzę do klasy IIIa Gimnazjum. Moją wychowawczynią jest pani Izabela Flisiewicz. Mam trochę zwariowaną klasę, są u nas spokojni ludzie, ale też są tacy, którzy na lekcji mogą rozśmieszyć nawet nauczyciela. U moich rówieśników cenię szczerość, gdyż jest to podstawa przyjaźni. Podziwiam również punktualność oraz poczucie humoru. Moja przyjaciółka powinna być także godna zaufania i szczera. W domu mieszkam z rodzicami i dwoma kotami.
Mam niebiesko-zielone oczy. Mam metr siedemdziesiąt cm wzrostu i dłuższe włosy. Konkretnego stylu ubioru nie mam. Często go zmieniam.
A teraz czas na część, której najbardziej nie lubię w charakterystyce, czyli moje cechy i wady a ogólniej  - mój charakter. Należę do osób z poczuciem humoru. Myślę, że potrafię śmiać się z samej siebie. Staram się być punktualna, lecz niestety nie zawsze mi to wychodzi.
W wolnym czasie jeżdżę na rowerze. Interesuję się kotami oraz lubię się nimi zajmować. Oprócz tego w wolnym czasie czytam książki i wychodzę z przyjaciółmi na dwór. Lubię też słuchać muzyki, najczęściej słucham rapu.
W przyszłości chciałabym skończyć szkołę medyczną i zostać chirurgiem. W dorosłym życiu postaram się być osobą uczciwą oraz godną zaufania.