JA
Hello, nazywam się Karol Mazur. Mam 15 lat i uczęszczam do 3 klasy Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Izabela Flisiewicz. Cóż, szkoła jak to szkoła, chodzić trzeba, ale nie narzekam. Klasa jest fajna, szalona i ... zgrana. W klasie jest 25 osób, w tym 15 dziewczyn i 10 chłopaków. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi, gram na komputerze a czasami zdarzy się nawet książkę przeczytać. Uważam się za osobę szczerą, czasami koleżeńską i zabawną. Zawsze staram się szukać pozytywów w każdej sytuacji. Jeżeli chodzi o moje, ulubione przedmioty w szkole to: wf., język polski i geografia.
Jestem blondynem o niebieskich oczach i dość jasnym kolorze skóry. Lubię poznawać nowych ludzi i jestem otwarty. Lubię grać w piłkę nożną i koszykówkę. Jeśli chodzi o muzykę, to najbardziej lubię słuchać rocka. Jeszcze nie wiem kim chcę zostać w przyszłości.