To moje zdjęcie :)) Jak zapewne zauważyliście, nazywam się Mateusz Napierała i chodzę do klasy Ia w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Jolanta Wrzos i uczy mnie geografii. Wcześniej chodziłem do Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach do klasy VIb. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są wf., geografia i matematyka. Nie lubię j. polskiego i biologii, a tym bardziej odrabiać zadań domowych z tych i innych przedmiotów. Na większości lekcjach siedzę w ławce z Krzyśkiem Grotnikiem. Interesuję się różnymi sportami, np. piłką nożną. Moją ulubioną drużyną jest "Juventus Turyn". Często oglądam ten sport i w niego gram. W wolnym czasie gram na komputerze, oglądam TV, a także spędzam czas na dworze z kolegami. Nie lubię czytać książek, ale musze czytać lektury szkolne. Lubię oglądać ciekawe filmy, a także słuchać muzyki. Lubię zwierzęta i mam w domu psa, który nazywa się Haker.