Nazywam się Paulina. Chodzę do klasy IIIa. Jest to klasa przyrodnicza, której wychowawczynią jest pani Małgorzata Wacińska. Myślę, że mogłam trafić na lepszą klasę. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski. Nie przepadam za matematyką. Lubię czytać książki, ale mam bardzo mało wolnego czasu. Chodzę na wiele zajęć pozalekcyjnych, między innymi na koło przedsiębiorczości, dodatkowy język angielski, koło polonistyczne i historyczne, a także na KSM! Nie lubię jamnika sąsiadów. Dużo jem i jeszcze więcej mówię. Na trzecie imię Antonina! W tym roku szkolnym spędzam więcej czasu w kościele i szkole niż w domu. Nie lubię wątróbki, ale nie pogardzę szpinakiem. Pierogi też są niczego sobie... Nie zamierzam podawać tu swoich danych kontaktowych, ani nikogo serdecznie buźkać.