Marilyn Manson - Brian Warner

Kontrowersyjny wykonawca, znany jako Antichrist Superstar, Omega, Merkury, Arch Dandy i Brian Warner. Uważam, że jest artystą (jakich mało w pop-kulturze), a jego muzyka przekazuje pewne ideały, do których należy się dokopać czytając wywiady, słuchając tekstów i interpretując zdjęcia, czy obrazy. Ja dokopałem się wielu wspaniałych idei. Dzięki niemu stałem się nie pasującym tu surrealistą i jestem z tego dumny. Manson normalny człowiek, surrealista i artysta, który robi niezwykłe i często źle rozumiane rzeczy.

Moje Zdjęcie

O mnie
Jestem niemalże obojętnym na otaczający mnie świat surrealistą. Owszem, uwielbiam komentować, naśmiewać się i interpretować najświeższe wydarzenia, ale wszystkie traktuję z dużą rezerwą. Przecież nawet gdy w okolicach Polski wybuchnie wojna lub zaatakują terroryści i nawet jeśli zginę, to czy stanie się coś ważnego? Za 10 lat dzieci będą się o tym uczyć i na pewno nie wspomną o jakimś Patryku. Wieje pesymizmem, ale nie w tym rzecz. Staram się być raczej obiektywny. Surrealiści mają to do siebie, że postrzegają świat z innej perspektywy, inne wydarzenia i idee są dla nich ważne, mają inne hobby i zainteresowania. Moje hobby? Robię teledyski, fotografie, muzykę, grafikę komputerową, prezentacje w PowerPoint’cie i piszę wiersze. Planuję nakręcenie filmu i napisanie książki. Czego nienawidzę? Nietolerancji, społeczeństwa hierarchicznego i ludzi wierzących w nieomylność innych Ludzi.
Władimir Ilicz Ulianow Lenin

Kontrowersyjna postać historyczna będąca wielkim rewolucjonistą. Czerpiąc z idei K. Marksa stworzył założenia ustroju określanego przeze mnie "prawdziwym komunizmem". Maksymalnie streszczając, chodzi o minimum biurokracji i maksimum równości. Jego Rewolucja obaliła carat, ale nie ludzkie pragnienie bycia lepszym i bogatszym. Według mnie potrzebna jest rewolucja, ale etyczna, którą powinno się prowadzić w szkołach przez kilka pokoleń. Może wtedy każdy chciałby komunizmu, równości i jedności bez hierarchii.

Strony moich kolegów
>Tomek Adamczyk