Osiągnięcia indywidualne

2004/2005

1. W naszej klasie jest dwóch Liderów, czyli Dawid Dembiński i Pamela Wilczyńska :)

2. Mamy w klasie trzy wspaniałe koszykarki zespołu MKS Orzeł - Anna Orzechowska, Eleonora Melnyczuk i Ewelina Kozerska

3. Do klasy I a chodzi także dwóch członków Rady Samorządu Uczniowskiego, czyli Dariusz Łazikowski i Marzena Borsiak

4. W konkursie "Zdolny Ślązak" brało udział dwóch uczniów. Byli to Mateusz Grzejek i Dariusz Łazikowski.

5. Podczas dyskoteki klasowej wybrano Mateusza Grzejka za Mistera klasy 1 a

2005/2006

1. Grzegorz Pokora - laureat powiatowego etapu  konkursu Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Grzesiek tuż po konkursie

2. Anna Orzechowska - laureatka powiatowego konkursu grafiki komputerowej.

Annka w sali komputerowej

3. Piotr Franczak - finalista V konkursu  "zDolny Ślązak Gimnazjalista" z chemii i V konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" z geografii.

Piotrek

4. Agnieszka Lewandowska i Agnieszka Zawadzka reprezentowały szkołę w sztafecie pływackiej.

Agnieszki na zawodach