Marcel Mielcarek

Hej! Fajnie, że wpadłeś na moją stronę internetową.

Jestem Marcel Mielcarek i chodzę do klasy 2A(g) w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Mam 14 lat i jestem niskim i sympatycznym chłpcem. Mam w posiadaniu cudnego psa rasy York she Terrier. Chociaż ma on już 3 lata, to i tak lubi latać za piłką. Jest umaszczenia czarno-siwego-złotego. Bardzo lubi leżeć na kanapie oraz na wszystkich kocach i poduszkach. Interesuję się sportem, szybkimi pojazdami i grami komputerowymi. Trenuję także jako kolarz grupy CCC Polkowice. Mam treningi 3 lub 4 razy w tygodniu. Ilość treningów zależy od pory roku. Lubię informatykę i lubię uprawiać sport. W szkole jestem także fotografem od połowy I klasy. Moje ulubione przedmioty to: informatyka, chemia, zajęcia wychowania fizycznego. W planach mam też zaprojektować pojazd zdalnie sterowany oraz pobić nim rekord świata. Dużo myślę nad różnymi rzeczami i analizuję je. Mam dobrą pamięć, ale czasami się zdarzy, że czegoś zapomnę...