O Mnie

Jestem uczniem klasy 2p o profilu przyrodniczym. Moją wychowawczynią jest Pani Jolanta Wrzos, która uczy mnie geografii. Nie lubię szkoły.

O mojej klasie

Moja klasa jest niby przyrodnicza a nikt się tym nie interesuje. Jest w niej dużo śmiesznych ludzi. Zawsze jesteśmy grzeczni nie mamy zapisanych 4 stron uwag w dzienniku i bardzo dobrze się uczymy. No tylko nas nie doceniają!

Oceny

Jestem w klasie najlepszym uczniem, mam średnią 5,9, ale nie dali mi 6 z W-F i nie mam 6,0 :( Oczywiście nie wyobrażam sobie, abym nie miał wzorowego zachowania. W tym roku zająłem 1 miejsce w międzynarodowym konkursie fizycznym.

Moje zdjęcie

Ciekawe linki

www.gim1.polkowice.pl
www.hh.pl
www.hhns.prv.pl
www.wp.pl
www.onet.pl

Zainteresowania

Interesuję się sportem i komputerami. Wolny czas spędzam na dworze i przy komputerze. Słucham rapu, a moimi najlepszymi wykonawcami polskimi są Ostry, ,TDF, Hans (52), Numer Raz, Fokusmok, Sokół i Fu. Z zagranicy najbardziej lubię Tupaca i Guru z Gangstarr. Moją najlepszą gierką jest Saper z niesamowitymi kolorowymi kulkami.

Powrót do strony klasowej