o mnie

Mam na imię Patrycja Gajewska, mam 15 lat. Mieszkam w Polkowicach chodzę do Gimnazjum nr 1.  Moim ulubionym przedmiotem jest WOS i informatyka. Lubię słuchać techno i hip-hop. Mój numer gadu-gadu to 6621739. W wolnych chwilach chodzę na dwór z koleżankami, a szczególnie z moją przyjaciółką Klaudią Fenrich. Czasem mamy zwariowane pomysły, o których lepiej nie wspominać.

o klasie

Moja klasa jest fajna, w końcu to 2 L. Moją wychowawczynią jest pani Danuta Ogórkiewicz i uczy nas matematyki. W mojej klasie jest 12 dziewczyn oraz 14 chłopaków,  w sumie 26 osób.

Moja fotka

przyjaciele i nie tylko

Moimi najlepszymi kumpelami są Klaudia Fenrich oraz  Agnieszka Kuchta. Bardzo lubię wszystkie moje koleżanki  z klasy. Poza szkołą Marcina Dominiaka oraz Martę Kamińską.

ciekawe linki

www.onet.pl  - tu można znaleźć wiele ciekawych rzeczy

www.packa15.blog.pl - to mój blog zapraszam. Jak wejdziecie to zostawcie po sobie jakiś ślad

www.slonko15.eblog.pl - to blog mojej koleżanki Patrycji, warto zajrzeć