o mnie

Chodzę do klasy 2 l  Gimnazjum nr 1 w   Polkowicach. Moja wychowawczyni uczy matematyki nazywa się Danuta Ogórkiewicz.. Mam 15 lat. Bardzo lubię zwierzęta w domu, mam suczkę MIKE. Lubię poznawać nowych ludzi i bardzo lubię długie  spacery. U ludzi cenie najbardziej, prawdomówność, szczerość i nie lubię, jeżeli ktoś owija w bawełnę.

hobby

Zbieram  kartki pocztowe, karty telefoniczne i  kapsle. Bardzo lubię jeździć na rowerze i na rolkach, ale tylko latem, natomiast zimą lubię sobie pobiegać wieczorami na naszym boisku, albo pochodzić po lesie z moim psem.

moje foto

Niestety, nie zobaczysz mojej twarzy  jest brzydka.

klasa

W mojej klasie jest 26 uczniów, czternaście chłopców i dwanaście dziewczyn. My jako klasa nie należymy do klas najlepszych w dziedzinie nauki.  Mamy kilku uczniów, którymi możemy się pochwalić, ale są tacy, o których lepiej nie wspominać .

w wolnych chwilach

Wolne chwile staram się spędzać energicznie. Lubię pobiegać,  pojeździć na rowerze lub na rolkach. Lubię też pograć np. w siatkówke lub w piłkę nożną. Ale czasami nie mam ochoty lub nie ma pogody, aby wyjść na dwór. To wtedy lubię poczytać lub zagrać w karty w remika lub w makao.