Paulina Romaszko

Nazywam się Paulina Romaszko i chodzę do klasy Ig. w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moja klasa jest o profilu ogólnym. Moim wychowawcą jest pan Dariusz Olejniczak, który uczy mnie języka angielskiego. Moja klasa liczy 23 osoby, w tym 12 chłopców i 11 dziewczyn. Lubię grać w koszykówkę i w siatkówkę.
Interesuję się zwierzętami i sportem. Moim ulubionym przedmiotem jest wf. i informatyka. Ulubionym zwierzęciem jest pies, ale aktualnie nie posiadam żadnego. Mam fajne i miłe koleżanki w klasie. Do najsympatyczniejszych koleżanek zaliczam: Klaudię, Andżelikę, Alicję, Kornelię, Sarę i Izabelę. Mój ulubiony dzień tygodnia to SOBOTA:). W wolnym czasie lubię wychodzić na dwór i słuchać muzyki. :)