Klaudia Swat

Jak już pewnie zauważyliście nazywam się Klaudia Swat i chodzę do klasy 1 g w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Dariusz Olejniczak, który uczy mnie języka angielskiego, wychowawcą wspomagającym jest pani Ewa Niemiec, uczy mnie języka polskiego. Moja klasa liczy 22 osób, w tym 11 dziewczyn i 12 chłopców. W szkole moim ulubionym przedmiotem jest matematyka i informatyka. Lubię wolny czas spędzać na dworze z przyjaciółmi, a szczególnie gram w kosza. Moje najlepsze koleżanki z klasy to Jessica s, Andżelika R, Kornelia M i Paulina R. W wolnych chwilach lubię posłuchać muzyki. Lubię chodzić na zakupy. Moim ulubionym zwierzęciem jest pies. Bardzo lubię chodzić do szkoły.