Rafał  Kucy

Nazywam się Rafał kucy chodze do klasy 1f w Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła II w Polkowicach.
Jestem małym, ciemnoblond, sprytnym chłopakiem. Mam piwne oczy. Mam już 14 lat i u mnie w klasie jest 25 osób. Mam starszego brata, który chodzi do gimnazjum, lubię go lecz czasami mnie wkurza. Mieszkam tylko z tatą w Polkowicach. W szkole pani Halina Wojcieszak jest moją wychowawczynią. Chodzę do bardzo dobrej i dużej szkoły. Nasza szkoła leży na ulicy Ociosowej. Mam w klasie przyjaciela Michała Jasicę. Michał mieszka w Moskorzynie. Michała wieś jest bardzo mała i nie ma tam żadnych kolegów.  Mama mojego kolegi uczy w Szkole Podstawowej nr 2. Lubię mojego najlepszego kolegę.  Mam bardzo groźnego psa, który pogryzł już parę psów. lLbię go, chociaż jest taki groźny.