Dominika Węgrzyn

Nazywam się Dominika Węgrzyn i chodzę do klasy IF w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Halina Wojcieszak. Nasza klasa liczy 25 uczniów. Wszyscy w klasie mają zawsze humor i wszyscy się lubimy. Jest jedna najlepsza dziewczyna w klasie, z którą zawsze się śmieje. Ma na imię Paulina. Powiem krótko o szkole, że bardzo mi się podoba i nie ma żadnych złych stron. Mieszkam w domu dwurodzinnym w Suchej Górnej. Mam psa, kota i rybki. Jestem osobą zamkniętą w sobie. Mam krótkie brązowe włosy, niebieskie oczy i trochę okrągłą twarz. Moja rodzina składa się z 5 osób. Czasem się uczę, a w wolnym czasie wychodzę na dwór. Lubię na wakacje jeździć za granicę. Interesuje mnie fotografowanie przyrody. Uwielbiam kąpać się w morzu. Nie akceptuję osób, które mnie obgadują i są nie zgodne z moim zdaniem. Po za tym to mam poczucie humoru :)