Tomasz Grynienko

4.październik.2006 Jestem uczniem klasy 1F w gimnazjum im.JanaPawła II  w Polkowicach.
Nazywam się Tomasz Grynienko. Mam 13 lat. Moim wychowawcą jest p. Aldona Bagucka-Skowronek. Interesuję się kolarstwem górskim i motoryzacją. Nie lubie chodzić do szkoly ale lubię w-f. Z nautry jestem leniwy. Dużo jeżdźe na rowerze. Za rok w nastepne wakacje mam zamiar pojechać na zawody w kolarstwie górskim. Moim najlepszym przyjacielem jest Tomek Michalski z którym znam się już 11 lat. Razem jeżdźimy na zawody w góry. W wolnej chwili zajmuje się jazdą turystyczną. Często jeżdźe w tedy do Lubina. A w tygodniu po szkole i po nauce jeżdźe troche po Polkowicach. W przyszłości mam zamiar zostać zawodowym kolarzem. Jeśli to marzenie spełni się w przyszłości będę bardzo zadowolony. Wtedy z moim przyjacielem dopiero zaczniemy się bawić. Życzcie nam powodzenia.