To ja! Siemka! Nazywam się Patrycja. Chodzę do klasy 2f w naszej szkole. Moją wychowawczynią jest p. Agnieszka Wierzycka, która uczy mnie chemii. Co prawda nie interesuję się tym przedmiotem, ale go lubię. Moimi ulubionymi zajęciami szkolnymi są: historia, WOS, język polski. oraz język angielski. Najbardziej na świecie nienawidzę matematyki. W wolnych chwilach lubię spotykać się z przyjaciółmi, a gdy jest na to za zimno, wolę posiedzieć w domu z dobrą książką lub pobawić się z moim psem - Joy'em. Interesuję się polityką, książką, filmem i muzyką. Najbardziej lubię słuchać hip-hopu. Jestem zodiakalnym lwem, więc mam jego charakter. Lubię się wyspać i poleniuchować. Jestem wesoła, hałaśliwa, gadatliwa oraz towarzyska. Najbardziej nudzę się, siedząc sama w domu, kiedy nie mam co robić :-)

Powrót do strony klasowej