Cześć!

Nazywam się Martyna Szpocińska i jestem uczennicą Gimnazjum nr 1 w Polkowicach. Chodzę do klasy 2f , a moją wychowawczynią jest pani Agnieszka Wierzycka. Szkołę lubię za to, że mogę porozmawiać z moimi znajomymi, którzy opowiadają mi śmieszne historie. Moim ulubionymi przedmiotami są : muzyka, chemia oraz geografia. Nie przepadam za fizyką i matematyką (to chyba oczywiste). W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, słuchać muzyki oraz czytać nudne lektury zadane przez nauczycieli. Moje najlepsze cechy to: duże poczucie humoru. W przyszłości chciałabym dostać się na studia medyczne i zostać dobrym lekarzem, ponieważ lubię pomagać ludziom. Moją klasę uważam za bardzo pomysłową i śmieszną. Lecz najważniejsze trzy rzeczy, które musicie zapamiętać, to że szkoła daje nam : wiedzę , wspomnienia i głupotę.

Powrót do strony klasowej