Kinga Pogońska

Hej, mam na imię Kinga. Boję się pająków, jem lizaki i na informatyce siedzę koło dwóch wariatów, którzy mają stajla. Słucham disco polo i just5. Do szkoły chodzę na przymus, a normalne lekcje w tej budzie to chemia i wf. Na tym zdjęciu wyglądam jak zawsze. Jedyne co mnie podnieca to pływanie. Uwielbiam kanapki z majonezem i przecierem oraz podkradać cukierki w sklepiku szkolnym. Powstałam w Świnoujściu, mmm miodzio. Kocham przyglądać się grze w pchełki. A oto słowa którymi się kieruje w życiu- ''Przyjdzie pryska na paryska''. Ludzie którzy mnie znają wiedzą, że lubię świrować. Buziaki dla: Nelki, Maćków, Anetki, Małego, oFcy, Kacpra, Kuby, Kasi, Ani, Kasi, Ani, Madzi i duuużo by jeszcze wymieniać.

Powrót do strony klasowej