Oficjalna strona Michała hackera

Oto moja twarz

Cześć

Jestem uczniem klasy II F. Mam 15 lat. Urodziłem się w szpitalu w mieście Głogów o godzinie 21:05. Uwielbiam nauczycieli (wszyskich) :-). Moimi ulubinymi przedmiotami są: Język Polski, a tak przy okazji mamy fajną panią od tego przedmiotu, Matematyka, W-F oraz Informatyka. Słucham muzyki, chyba jak my wszyscy, no może nie wszyscy. Kocham zespoły takie jak: Nirvana, The Doors, Rage against the machine. Stronę tą napisałem na lekcji informatyki (też fajna lekcja). Mam paru kolegów z klasy i ze szkoły: Dawida Zborowskiego, Arka Kosiora, Michała Wojciecha, Marka Szymczyka no i Krzyśka Marca. Strona jest biedna, bo nie miałem więcej czasu, gdzyż byłem chory na grypę i opuściłem dwie lekcje informatyki. Poprzez moją nie obecność widzicie teraz. No mam pewne braki w tworzeniu tej strony, skoro szkoła nie zakupiła jakiś porządnych przogramów do tworzenia stron www, to widać wyniki. Niestety ta strona miała być zabawna, ale taka nie jest gdyż jestem trzymany na smyczy. Moja niezależność twórcza nie będzie zamieszczona na tej stronie. Zachęcam także do odwiedzenia mojej przywatnej stronie o zespole RATM.

Kliknij

Powrót na stronę główną POWRÓT