Łukasz Matkowski

Nazywam sie Łukasz Matkowski i chodzę do klasy 2e w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Monika Szybalska. Mam 16 dziewczyn i 11 chłopaków w klasie. Moim ulubionym nauczycielem jest pan Pierzchała. Uczy on chłopców z mojej klasy wf. Moim ulubionym przedmiotem jest wf. ponieważ się tam nie nudzę. Po szkole zawsze odrabiam lekcje pisemne i wychodzę na cały dzień na dwór z kolegami i czasami z koleżankami. Lubię pochodzić po mieście.
Według mnie nie ma dnia bez rozmowy z rodzicami. Zawsze z nimi rozmawiam rano po szkole i wieczorem. Lubię przebywać z rodzicami, ale nie nadmiernie. Bardzo lubię grać w piłkę nożną a najbardziej lubię słuchać muzyki. Najcześciej słucham hip-hopu i rapu.  Lubię także rysować graffiti.