Karolina Baraniecka

Nazywam się Karolina Baraniecka i chodzę doklasy 2e o profilu humanistycznym. Chodzę do Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła w Polkowicach. Wychowawczynią mojej klasy jest p. Monika Szybalska, w klasie jest 27 uczniów. Moim ulubionym przedmiotem są zajecia teatralne, które prowadzi pani Ewa Niemiec.
Moje hobby to jazda na rowerze i łyżwach, uczę się też Beatboxu. W wolnym czasie lubię oglądać TV oraz wychodzić na dwór z przyjaciółkami.
Bardzo lubię rysować oraz robić zdjęcia. Mam kotka, który wabi się Tośka. Bardzo lubię moją koleżankę Angelikę Regułę z klasy 2b. ;D  oraz Izę Ryszko I Kasię Romanowską z klasy 2a ;D
Moje koleżanki z klasy to; Angelika Bartoszewicz, Angelika Maciejewska, Kasia Dłużewska oraz Monika Jankowiak.