to ja Nazywam się Marlena Soliwoda i chodzę do klasy 1e do Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Sylwia Juszczak, uczy mnie języka niemieckiego. Drugim wychowawcą jest p. Kąca. Ta pani uczy muzyki. Jestem w klasie o profilu językowym. Moja klasa liczy 25 uczniów, w tym 22 dziewczyny i 3 chłopaków. Moje przyjaciółki to Roksana Kurzyńska, Ania Nędzi i Dorota Blicharska. Chodzimy razem do klasy. Wcześniej chodziłam do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego, w tamtej klasie  również chodziłam do klasy "e". Moją wychowawczynią była pani Anna Radecka. Pani Ania uczyła języka polskiego. Moimi ulubionymi przedmiotami są j. niemiecki i biologia. I to na tyle o mnie.