Nazywam się Barbara Raczoń. Uczęszczam do Gimnazjum nr 1 w Polkowicach, do klasy 2e. Moje zainteresowania to: muzyka i informatyka. Mieszkam w Parchowie. Nie lubię szkoły i kilku nauczycieli. Moje ulubione przedmioty w szkole to: informatyka, muzyka, plastyka, biologia, WOS; najnudniejsze przedmioty (moim zdaniem) to: historia i fizyka; ulubiani nauczyciele: p. Robert Królikowski, p. Iwona Olszak, p. Dorota Kędzierska, p. Edyta Kocaj i p. Joanna Kąca. Ulubione zespoły i wokaliści: NIRVANA, EMINEM. Ulubione zwierzęta: psy, koty i mustangi. Lubię całą moją klasę z pewnymi wyjątkami. Najlepsza koleżanka: Beata ; kolega: Marcin. Ulubione zajęcie: oglądanie telewizji, gra na komputerze. Ulubiony sport: siatkówka. Urodziłam się 28.12.1986 r. w Głogowie. Mam młodszego brata Grześka.

To ja z kolegą Dawidem

Powrót do strony klasowej