Klaudia Moskaluk

Nazywam się Klaudia Moskaluk i chodzę do klasy IId w gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Anna Wieczorkowska. Moja klasa liczy dwódziestu siedmiu uczniow- w tym dziesięciu chłopców i siedemnaście dziewczyn.  Chodzę do klasy o profilu ogólnym. Uczymy się dwóch języków- języka niemieckiego oraz angielskiego. Jesteśmy całkiem zgraną klasą pomimo iż często się sprzeczamy. W naszej klasie jest wiele osób wybitnych o dużym zakresie wiedzy. Moimi ulubionymi przedmiotami są lekcje w-fu, fizyka oraz j. angielski. Uwielbiam spędzać czas w szkole z moją klasą, ponieważ dzięki temu mogę pobyć trochę ze swoimi przyjaciółmi. W tym roku mam zamiar przyłożyć się do nauki, ponieważ chcem ukończyć ten rok szkolny z jak najwyższą średnią, chociaż zazwyczaj nie mam zapału do nauki. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać przynajmniej średnią powyżej 4,0.
  Na codzień jestem optymistką chociaż często zmieniam humory. Interesuję się muzyką-  moim ulubionym rodzajem jest "reggae", ale lubię także słuchać hip-hopu. Uczęszczam na chór szkolny "Cantabile", który ma już na swoim koncie mnóstwo zdobytych nagród i udanych występów. W Domu mam dwojga rodzeństwa, niestety, dwóch starszych braci.  Uwielbiam czytać książki, zwłaszcza fantastyczne i przygodowe. W wolnym czasie wychodzę na dwór z moimi kumplami, razem świetnie się bawimy . Uwielbam czas wolny od szkoły, wtedy mogę porządnie się wyspać co w prawdzie jest moim ulubionym zajęciem. ;))