Szczepan Szydełko

Nazywam się Szczepan Szydełko i chodzę do klasy II c w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moim wychowawcą jest Pan Rafał Kajak, który uczy mnie historii. W mojej klasie jest 27 uczniów: 19 dziewczyn i 8 chłopców. Lubię matematykę, geografię, wf. i historię. Do tej szkoły chodził mój starszy brat Jan, a jego wychowawcą był pan Rafał Kajak. Tak jak mojego brata, uczy mnie historii. Mam jeszcze jednego brata, Szymona, który ukończył naukę w tej szkole.
Mieszkam w Parchowie na wsi, lubię sport, a szczególnie piłkę nożną. Moimi ulubionymi zespołami są Zagłębie Lubin, Lech Poznań i Real Madryt oraz Vicktoria Parchów. Oczywiście gram na codzień w zespole juniorów. Na komputerze lubię grać w gry strategiczne, akcji i RPG jak Panzers I, II, GTA IV i Gothic 1-3.  To chyba tyle o mnie i o moim rodzeństwie.