Monika Kwiatkowska

Nazywam się Monika Kwiatkowska i chodzę do klasy II c w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Mój wychowawca to pan Rafał Kajak, który uczy nas historii. W mojej klasie jest 27 uczniów, w tym 8 chłopców i 19 dziewczyn. Nasza klasa jest zgrana i uważana za mądrą.
Mieszkam w Suchej Górnej. Mam starszą siostrę Martę. Mam 2 psy i kota. Moje hobby to śpiew i jazda na nartach. W szkole moim ulubionym przedmiotem jest sztuka i matematyka. W wolnym czasie lubię spędzać czas ze znajomymi. Chyba zawsze jestem uśmiechnięta. Myślę, że każdy kto mnie pozna uzna mnie za osobę wesołą. Uwielbiam dobre filmy takie jak "Szkoła uczuć", "Armagedon" i muzykę zespołów "Paramore", "Linkin Park", Happysad"". Zawsze przed snem czytam książki. Moimi ulubionymi są "Marika" i  "Grób z nispodzianką". Na koniec roku szkolnego miałam średnią 4.5.