Martyna Klimas

Nazywam się Martyna Klimas i chodzę do klasy 2 C w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Rafał Kajak. W klasie jest 25 uczniów, w tym 19 dziewczyn i 8 chłopców. Jesteśmy uważani za miłą, sympatyczną i mądrą klasę. Mamy bardzo zgraną i wesołą klasę.
Mieszkam w Polkowicach. Interesuję się koszykówką, piłką ręczną, siatkówką, lekkoatletyką i rysowaniem. Osiągnęłam już dużo wyróżnień w niektórych z wymienionych dziedzin, np. w koszykówce zajęliśmy 1 miejsce w mistrzostwach wojewódzkich. Słucham każdego rodzaju muzyki a szczególnie techno i pop. Uwielbiam oglądać horrory, a moimi ulubionymi filmami są: Teksańska masakra piłą mechaniczną, Dzień żywych trupów, Ring, Lustra i Oszukać przeznaczenie 4. Mam pieska, który się wabi Remi i dwa akwaria: jedno 200 litrowe, a drugie (stoi u brata w pokoju) o objętości 60 litrów. Mieszkam w bloku na trzecim piętrze w mieszkaniu 3 pokojowym. Mam swój pokój, a w nim komputer i telewizor. Obecnie chodzę na treningi pięć razy w tygodniu po 1,5 godziny i bardzo to lubię, bo mam za to niezłą formę. Mam dużo przyjaciół zarówno w tej szkole jak i na podwórku.