Kuron Ryszard

Jak zauważyli¶cie nazywam się Ryszard Kuron i jestem uczniem klasy 1b  z klasy języka angielskiego. Moj± wychowawczyni± jest Joanna Dydak. Chodzę do Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła ll w Polkowicach. Mieszkam w Guzicach, w takiej małej wiosce, ale za to ładnej i zadbanej. Zostałem teraz podwójnym wujkiem moich 2 sióstr. Po szkole z kolegami gramy w piłkę jakies 2 godziny. Interesuję się sportem i lubię grać w hokeja na hali sportowej. Mieszkam w Guzicach i bardzo lubię tam mieszkać, bo mam tam dużo kolegów, koleżanek i duże rodzeństwo. Jeżeli chodzi o muzykę, to lubię słuchać techno, hip-hop  i jakie¶ przeboje z lat 80 i polskie Disko Polo. Więcej nie wiem  co pisać, wydaje mi się, że wystarczy.!!!