Magda Adamczyk

To ja :) Jak zauważyliście, nazywam się Magda i chodzę do Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest Joanna Dydak, uczy mnie języka angielskiego. Moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka, wf., chemia, fizyka i muzyka. W szkole podobają mi się koła zainteresowań np. chór, język francuski. Oprócz kół zainteresowań są mili uczniowie oraz nauczyciele :) W wolnych chwilach  gram w kosza, chodzę na spacery. Interesuję się  sportem. Uwielbiam grać w piłkę ręczną. Najczęściej na bramce. Na weekendy  trenuje  piłkę ręczną lub w piłkę nożną  z kumplami. Nigdy się nie nudzę (nie mam na to czasu):).:-) Moimi ulubionymi zespołami muzycznymi są Grupa Operacyjna, Feel, Pink Floyd, a ulubioną piosenkarką jest Ewa Farna :-)